Kullanım Koşulları - Gizlilik

Kullanım Koşulları - Gizlilik

  • 01 Ocak 2021 16:38
  • Son Güncelleme: 23 Ekim 2021 00:22

Bilinen.com
İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu internet sitesini herhangi bir şekilde kullanmanız burada belirtilen Şart ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden, lütfen bu belgedeki Şart ve Koşulları dikkatle okuyun.

Bilinen.com, işbu Site ve Site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Sitede yayım anında yürürlüğe girer. Kullanıcılar'ın, Site'yi kullanması ya da Site'ye girmesi ile bu değişiklikleri de kabul ettiği anlamına gelir.


Bilinen.com, işbu sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğu ve/veya güncel olduğu konusunda hiçbir surette garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez. Bu bilgileri kullanmak veya kullanmamak, tüm sonuçlarıyla birlikte hizmetten yararlanan kişinin kendisine kalmış bir karardır. Sitemizde yer alan bilgiler, derleme eser olup, arama motorlarımızın keşfettiği bilgilerle birlikte sitemiz kullanıcılarının eklediği bilgiler olabilir. Bu sitedeki bilgilerin her hakkı saklıdır, kaynak gösterilerek dahi ancak yazılı izinle birlikte kullanılabilir.

Gizlilik Hakları
Bilinen.com, kullanıcılarının gizlilik ve hizmeti anonim olarak kullanım haklarına saygılıdır. Arama istatistikleri anonim şekilde derlenir ve ancak kelime dağarcığını geliştirmek ve çeşitli yeni araçlar geliştirmek amaçlı olarak kullanılır.

Reklam Gösterimleri
Web sitemizi ziyaretiniz sırasında reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek reklamları size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize mail atabilirsiniz.