Bilinen Bulmaca
Tüm Kategoriler
  • Bulmaca Cevapları
  • Türkçe Sözlük
  • Nasıl Yazılır
  • Sözler
  • Şifalı Bitkiler
  • Ana Sayfa
  • Bulmaca Cevapları
  • Türkçe Sözlük
  • Nasıl Yazılır
  • Sözler
  • Şifalı Bitkiler

Engel Olmak

  • Ana Sayfa
  • Bulmacalar
  • Engel Olmak

Bulmacada Engel Olmak sorusunun yanıtı nedir ?

  • 14.02.2021
  • Bulmaca Cevapları
  • 1112

Bulmaca Engel Olmak nedir?

Engel Olmak bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur.

Kare ve çengel bulmacalarda ge��en 'Engel Olmak' sorusunun 5   ayrı cevabı vardır.

 EN İYİ CEVAP
Alıkoymak Çelmek Göğüslemek Menetmek Önlemek
Engel Olmak cevabın eksik veya hatalı olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak bize bildiriniz.

  • #bulmaca
  • #engel olmak
  • #engel
  • #olmak
  • #alıkoymak
  • #çelmek
  • #göğüslemek
  • #menetmek
  • #önlemek
Bu sayfayı paylaş :
  • WhatsApp
  • facebook
  • beğen
  • twitter
  • linkedin
  • Pinterest
  • E-posta Gönder
  • Bağlantıyı Paylaş

BENZER BULMACA CEVAPLARI

Bulmacada Engel Ne Demek?
Bulmacada Engel,Uymazlık Ne Demek?
Bulmacada Engel, Koruyucu, Siper Ne Demek?
Bulmacada Engel, Uymazlık Ne Demek?
Bulmacada Engelleme Ne Demek?
Bulmacada Engeller, Engebeler Ne Demek?
Bulmacada Engelleri Aşan, Korkusu Olmayan Ne Demek?
Bulmacada Engelli Ne Demek?
Bulmacada Olmak eylemi ya da biçimi Ne Demek?
Bulmacada Engellemek Ne Demek?
Bulmacada Engellenmeyen Ne Demek?
Bulmacada Engelleyen Ne Demek?
Bulmacada Engelsiz Ne Demek?
Bulmacada Olmak Ne Demek?
En Yeni Bulmaca Cevapları
  • Bulmacada Rusya'nın para birimi ne demek?
  • Bulmacada Vakitsiz ne demek?
  • Bulmacada Dünyanın ilk robotunun mucidi ne demek?
  • Bulmacada Halk ağzında, yeniliğini kaybetmiş, bozuk, arızalı ne demek?
  • Bulmacada Malı geçici olarak bir yerde stok yapma işi ne demek?
Önerilen Güzel Sözler
Hayırlı Olsun Mesajları
Hayırlı Olsun Mesajları
Tebrik Mesajları: Yeni İş, Evlilik, Nişan Ve Düğün Kutlamaları İçin En Güzel Tebrik Ederim Sözleri...
Kahvaltı Sözleri
Kahvaltı Sözleri
Kahvaltı Sözleri Kısa, Kahvaltı Sözleri 2021, Sevgiliye Kahvaltı Sözleri, Güzel Kahvaltı Sözleri, Pa...
Aşk Sözleri
Aşk Sözleri
Aşk sözleri yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz romantik aşk sözleri, en kısa aşk sözleri ve duyg...
Kardeşlik Sözleri
Kardeşlik Sözleri
Kardeş Sözleri: Kardeşlik İle İlgili En Güzel Özlü Sözler Ve En Anlamlı Abi Kardeş Mesajları Kardeş ...
Türk Sözleri: Türklük Ve Türkçülük İle İlgili Sözler
Türk Sözleri: Türklük Ve Türkçülük İle İlgili Sözler
Türklerle ilgili sözleri öğrenebilirsiniz.Kolayca paylaşabileceğiniz Türk sözleri: Türklük ve Türkçü...
Nasıl Yazılır
  • Yüz-bin Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
  • İstifa mı yoksa İstiğfa mı? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
  • Yok-olmak Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
  • Portmanto mu yoksa Fortmanto mu? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
  • Paralel mi Parelel mi? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
Türkçe Sözlük
  • yönetilmek Ne Demek?
  • kaydiye Ne Demek?
  • İslavist Ne Demek?
  • baş başa vermek Ne Demek?
  • pekmez Ne Demek?
Hata Bildir

Bu cevap ve / veya soru da bir hata varsa bize bildirip düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Soru : Engel Olmak

Cevap : alıkoymak - çelmek - göğüslemek - menetmek - önlemek -

ÖNERİLERİNİZİ AŞAĞIDA Kİ FORMA GİREBİLİRSİNİZ
* Soru Girilmelidir! Soru için öneri veya yanlışlık yoksa 'yoktur' yazınız.
* Cevap Girilmelidir! Cevap için öneri veya yanlışlık yoksa 'yoktur' yazınız.
216.73.217.179
Bilinen Bulmaca

Hızlı Linkler

  • Anasayfa
  • İçerik & Soru - Cevap Öner
  • Kullanım Koşulları - Gizlilik
  • Bize ulaşın

Designed and Developed by ZORSoft Designed and Developed

  • Follow Us On: