Bilinen Bulmaca
Tüm Kategoriler
  • Bulmaca Cevapları
  • Türkçe Sözlük
  • Nasıl Yazılır
  • Sözler
  • Şifalı Bitkiler
  • Ana Sayfa
  • Bulmaca Cevapları
  • Türkçe Sözlük
  • Nasıl Yazılır
  • Sözler
  • Şifalı Bitkiler

Başlıca

  • Ana Sayfa
  • Bulmacalar
  • Başlıca

Bulmacada Başlıca sorusunun yanıtı nedir ?

  • 14.02.2021
  • Bulmaca Cevapları
  • 472

Bulmaca Başlıca nedir?

Başlıca bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur.

Kare ve çengel bulmacalarda geçen 'Başlıca' sorusunun 2   ayrı cevabı vardır.

 EN İYİ CEVAP
Esas Gerçek
Başlıca cevabın eksik veya hatalı olduğunu düşünüyorsanız buraya tıklayarak bize bildiriniz.

  • #bulmaca
  • #başlıca
  • #esas
  • #gerçek
Bu sayfayı paylaş :
  • WhatsApp
  • facebook
  • beğen
  • twitter
  • linkedin
  • Pinterest
  • E-posta Gönder
  • Bağlantıyı Paylaş

BENZER BULMACA CEVAPLARI

Bulmacada Başlıca Belirtisi Kısa,Çabuk,Değişken Güçte İrade Dışı Hareketler Olan Bir Hastalık Ne Demek?
Bulmacada Başlıca Üyesi Fransız Yazar Jules Romains Olan Ve Toplumun Ortak Bilincini Dile Getirmeyi Amaçlayan Edebiyat Akımı Ne Demek?
Bulmacada Başlıca belirtisi kısa, çabuk ve değişken güçte istemsiz hareketler olan bi Ne Demek?
Bulmacada Başlıca belirtisi kısa, çabuk, değişken güçte istemsiz hareketler olan bir hastalık Ne Demek?
Bulmacada Başlıca Kuvars, Feldspat Ve Moskofcamından Oluşan Açık Renkte Bir Tür Magma Taşı Ne Demek?
Bulmacada Başlıca Malzemesi Deniz Yosunu Olan Japon Yemeği Ne Demek?
Bulmacada Başlıca, temel niteliğinde olan Ne Demek?

TÜRKÇE SÖZLÜK KARŞILIKLARI

başlıca Ne Demek?
En Yeni Bulmaca Cevapları
  • Bulmacada Rusya'nın para birimi ne demek?
  • Bulmacada Vakitsiz ne demek?
  • Bulmacada Dünyanın ilk robotunun mucidi ne demek?
  • Bulmacada Halk ağzında, yeniliğini kaybetmiş, bozuk, arızalı ne demek?
  • Bulmacada Malı geçici olarak bir yerde stok yapma işi ne demek?
Önerilen Güzel Sözler
Yalnızlık Mesajları
Yalnızlık Mesajları
Yalnızlık sözleri ve mesajları | Erkek ve kadın için yalnızlık sözleri...
Instagram Durum, Hikaye, Biyografi Sözleri
Instagram Durum, Hikaye, Biyografi Sözleri
Instagram sözleri arasında yer alan en güzel, etkileyici ve anlamlı instagram sözlerini bu içerikte ...
Yol Sözleri: Yolculuk İle İlgili Sözler
Yol Sözleri: Yolculuk İle İlgili Sözler
Yol Sözleri: Yolculuk İle İlgili En Güzel Ve En Anlamlı Yol Sözleri - Yol Sözleri, Yol ile İlgili Sö...
Ayrılık Mesajları
Ayrılık Mesajları
Ayrılık Sözleri - Duygusal Ayrılık Mesajları, Ayrılıkla İlgili Sevgiliye En İçten Mesajlar Bir hoşça...
Kahve İle İlgili Sözler
Kahve İle İlgili Sözler
Kahve sözleri içeriğinde kahve ile ilgili etkileyici güzel anlamlı kahve sözlerini bulabilirsiniz. K...
Nasıl Yazılır
  • Bence-de Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
  • Kaybolmak mı yoksa Kayıpolmak mı? Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
  • Hoşça kal mı Bye bye mi? Nasıl Yazılır (TDK) Anlamı
  • Büyükşehir mi yoksa Büyük şehir mi?Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
  • Baş-rol Nasıl Yazılır? (TDK) Anlamı
Türkçe Sözlük
  • gelip geçici Ne Demek?
  • kafası dolmak Ne Demek?
  • evolüsyon Ne Demek?
  • kaderci Ne Demek?
  • bezenmek Ne Demek?
Hata Bildir

Bu cevap ve / veya soru da bir hata varsa bize bildirip düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Soru : Başlıca

Cevap : esas - gerçek -

ÖNERİLERİNİZİ AŞAĞIDA Kİ FORMA GİREBİLİRSİNİZ
* Soru Girilmelidir! Soru için öneri veya yanlışlık yoksa 'yoktur' yazınız.
* Cevap Girilmelidir! Cevap için öneri veya yanlışlık yoksa 'yoktur' yazınız.
216.73.216.208
Bilinen Bulmaca

Hızlı Linkler

  • Anasayfa
  • İçerik & Soru - Cevap Öner
  • Kullanım Koşulları - Gizlilik
  • Bize ulaşın

Designed and Developed by ZORSoft Designed and Developed

  • Follow Us On: